Hledáme průvodce, průvodkyni

Z ??? důvodů se na pár let pracovně loučíme s naší kolegyni Veronikou Motykovou, za kterou hledáme plnohodnotnou náhradu.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní a inspirativní prostředí v malém kolektivu s možností osobního rozvoje, kreativní práci, možnost sebevzdělávání
  • smlouvu na dobu určitou na 2 roky s možností jejího dalšího prodloužení

Požadujeme:

  • lásku k dětem a ke vzdělávání, respektující přístup, empatii, vlídnost a otevřenost
  • praxi v péči o děti
  • ochotu se dále vzdělávat

Výhodou:

  • znalost a praxe Montessori pedagogiky, projektové výuky
  • znalost anglického jazyka
  • pedagogická kvalifikace pro práci v MŠ nebo ZŠ, příp. probíhající studium těchto oborů
  • hra na hudební nástroj

Pracovní náplň:

  • péče o děti v dětské skupince s kapacitou 8 míst
  • příprava vhodného prostředí pro děti ve věku 2 - 6 let
  • respektování individuálního vývoje dítěte
  • podpora nezávislosti dětí
  • spolupráce a komunikace s rodiči

V případě zájmu zašlete do 3. 4. 2020 strukturovaný životopis a motivační dopis, všechny uchazeče vyrozumíme. Dotazy ráda zodpoví Magda Vrátná na tel. čísle 605 111 855,
info@materidousky.cz